ERZİNCAN REFAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜSTEŞAR YARDIMCISI SAYIN FERDA YILDIRIM İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.

MÜSTEŞAR YARDIMCISI SAYIN FERDA YILDIRIM İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı  Sayın Ferda YILDIRIM 20.06.2018 Çarşamba günü kurumumuza teşrif ettiler. Aynı zamanda Refahiyeli olan ve meslek hayatının ilk yıllarında da ilçemize görev ve hizmetlerini sunan Kıymetli Müsteşarımız, kurum müdürleri ile  ilçemizin eğitim-öğretimi hakkında değerlendirmede bulundu.

    Sayın Ferda YILDIRIM eğitim-öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yaptı ve kurum müdürlerine mesleki hayatlarında başarılar diledi. Kurum müdürlerinin sorularını yanıtlayıp öneri, görüş ve sorunlarını de tek tek dinleyen Sayın Müsteşarımız, özellikle ilçemizin eğitim-öğretim çalışmalarında özverili bir çalışma gerçekleştirdikleri için de tüm eğitim personeline  ayrı ayrı teşekkür etti.

Toplantının devamında İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yücel KAPLANOĞLU, yıl boyunca yapılan çalışmalar ve ilçemizin eğitimde geldiği noktayla ilgili bilgiler aktarırken aynı zamanda hemşehrimiz olan Sayın Ferda YILDIRIM’a katılımlarından dolayı şükranlarını dile getirdi. Eğitim-öğretim adına yapılan her yeniliği, gelişmeyi takip eden ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın YILDIRIM’a katkılarından dolayı teşekkür eden KAPLANOĞLU, sadece kurum adına değil ilçemiz adına da şükranlarını sunduğunu belirtti.

Toplantının sonunda çeşitli kurumlarımızı ziyaret eden Sayın YILDIRIM daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yücel KAPLANOĞLU eşliğinde baba ocağı köyünü ziyaret ederek hasret giderdi. Ayrıca Kaymakamımız Sayın Hatice BAYAR ÖZDEMİR ve kurum müdürlerinin de katılımlarıyla Dumanlı Tabiat Parkı ziyaret edildi.

Eğitim-öğretim faaliyetlerinde bizlere her konuda yardımlarını sunan değerli hemşehrimiz Sayın Ferda YILDIRIM’a teşriflerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

 22-06-201822-06-201822-06-2018

    

 

Camii Şerif mah. 302.Sokak No 6 Hükümet Konağı Refahiye/ERZİNCAN - Kalem (0446) 6112608 Müdür 0446 6112055

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.