ERZİNCAN REFAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TANAP Değerlendirme ve Proje Geliştirme Toplantısı Kaymakam Vekili Sayın Hatice Bayar ÖZDEMİR´ in Katılımıyla Gerçekleştirildi

TANAP Değerlendirme ve Proje Geliştirme Toplantısı Kaymakam Vekili Sayın Hatice Bayar ÖZDEMİR´ in Katılımıyla Gerçekleştirildi

           TANAP Azerbaycan doğalgazını Türkiye ve Avrupaya taşıyan bir doğalgaz boru hattı projesidir. Bunu yanı sıra ülkenin sosyoekonomik kalkınmasına da katkıda bulunmaktadır. 1850 km uzunluğundaki hat Erzincan’ın da içinde bulunduğu 20 ilimizden geçmektedir. Bu kapsamda TANAP uyguladığı sosyal ve çevresel yatırım programları (SEIP) aracılığıyla yerel nüfusa güçlü faydalar sağlamayı halkın ekonomik ve sosyal kalkınmasını desteklemeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda çeşitli kamu kuruluşlarına ve kurumumuz bünyesindeki birimlere 1,5 milyon TL ye kadar hibe desteği verilmektedir.

Proje toplantısı İlçe Kaymakam Vekili Sayın Hatice Bayar ÖZDEMİR, Milli Eğitim Müdürü Sayın Yücel KAPLANOĞLU ve proje ekibinin katılımıyla Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda geçmiş proje ve yatırımların değerlendirmesi yapılarak geleceğe yönelik yapılabilecek proje ve yatırımlar hakkında görüşler alındı.

22-03-2017

Camii Şerif mah. 302.Sokak No 6 Hükümet Konağı Refahiye/ERZİNCAN - Kalem (0446) 6112608 Müdür 0446 6112055

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.